• Centralny Przystanek Historia

• Odkrywamy historię w zupełnie nowy sposób! Klasa 7e wybrała się na wycieczkę do nowo otwartego Centralnego Przystanku Historia IPN! Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii, takich jak okulary VR, poznajemy przeszłość w sposób interdyscyplinarny i niezwykle angażujący Ale to nie wszystko! W ramach naszych zajęć poznajmy historię sanitariuszki Inki i uczymy się podstaw pierwszej pomocy.

• Konstytucja 3 maja

• Wow, co za spektakl na naszej szkolnej scenie! Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za niezwykłe przedstawienie upamiętniające Konstytucję 3 Maja. Wasze zaangażowanie i talent artystyczny są niesamowite! Szczególne brawa za wspaniałe układy taneczne w strojach z epoki! Można było poczuć niesamowity klimat tamtych dni...

Warto pamiętać, że historia Polski kryje wiele skarbów – nasza Konstytucja była drugą na świecie, ale pierwszą w Europie! Jest to powód do dumy.

Dziękujemy za wspaniałe przypomnienie o naszych korzeniach i wartościach.

Stroje zostały zasponsorowane przez Radę Rodziców. Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie!

• Ogólnopolskie zawody na ergometrach

• W dniu 27 kwietnia odbyły się Ogólnopolskie zawody na ergometrach wioślarskich dla klas 7 i 8 na których nie mogło nas zabraknąć

Stawka była wysoka bo z racji, że zawody były kuratoryjne, zwyciezcy otrzymywali dodatkowe punkty na świadectwie do szkoły średniej

Zawody polegały na przewioślowaniu dystansu 500m (indywidualnie lub drużynowo)

na czas. My wystawiliśmy 3 drużyny: dwie z 7 klas i jedną z 8.

Ku naszej radości wygrywamy wszystkie klasyfikacje zdobywając 3x1 miejsce

Wielkie gratulacje, brawa i szacunek!

• Hejt i jego skutki

• W piątek rano w programie Dzień Dobry TVN Olek Cent (nasz uczeń) wraz z tatą opowiadał o udziale w programie "Mam Talent" oraz o hejcie. Przedstawione zostały krótkie momenty filmu na temat hejtu zrealizowanego w naszej szkole z udziałem dyrekcji i specjalistów oraz nauczycieli. Dziękujemy za pozdrowienia i podziękowania :) i również dziękujemy.