• Test Coopera

• UWAGA UWAGA

Wystartowały zapisy na Test Coopera dla Wszystkich Z całego serca zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej imprezie, bo poza świetną zabawą oraz sprawdzeniem swojej wydolności walczymy jako SP 112 im. Marii Kownackiej w Warszawie na nagrodę główną czyli 3000zł na sprzęt sportowy

Udział może wziąć każdy bez względu na wiek i płeć. Można biec, maszerować, truchtać jak kto lubi NAJWAŻNIEJSZE ABY PODCZAS ZAPISU W RUBRYCE DRUŻYNA/KLUB/ SZKOŁA WPISAĆ: SP112

Każdy uczeń za udział w teście otrzyma ocenę 6 z W-Fu. Zabieramy znajomych, wujków, ciocie, wnuków i zgłaszamy sie jako SP112 Gramy do jednej bramki: link do zapisów: Test Coopera link

Po zapisaniu przyjdzie link na maila, proszę go kliknąć, a wtedy zgłoszenie będzie aktywne.
            Do zobaczenia na bieżni. Z kim się widzimy? :)

• Dzień integracji i relacji

• Jak można zauważyć na powyższych zdjęciach dzień integracji i relacji w naszej szkole był udany. Nauczyciele wraz z uczniami włączyli się do akcji zadań, zabaw integracyjnych, by budować wspólnie relacje. Dbając o dobrostan naszych uczniów nauczyciele przeprowadzili szereg czynności, by wszyscy poczuli się docenieni i by wiedzieli, że są w szkole mili widziani.

• Dzień Integracji

• 6 września 2024r. wszyscy uczniowie naszej szkoły wezmą udział w zajęciach, których celem jest budowanie i wzmacnianie pozytywnych relacji w grupie klasowej. Podczas spotkań z wychowawcą, uczniowie będą mogli zastanowić się nad wartościami takimi jak: przyjaźń, tolerancja, pomoc słabszym. Zajęcia pomogą dzieciom zrozumieć znaczenie tych wartości i pokażą, w jaki sposób wpływają one na budowanie prawidłowych relacji z rówieśnikami. Mamy nadzieję, że dzień ten pomoże uczniom poczuć się jeszcze bezpieczniej i lepiej w swoich grupach klasowych.

• Zbieramy talenciaki

• Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele!

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Szkoły Pełne Talentów 3" organizowanej przez Lidl!To wspaniała okazja, aby wspólnie wspierać rozwój naszych młodych talentów
            **Jak możecie pomóc? To proste!
            **
             Zróbcie zakupy w Lidl za minimum 50 zł, w tym przynajmniej jeden owoc lub warzywo.
            **
            Odbierzcie Talenciaka przy kasie. Przekażcie Talenciaki naszej szkole wchodząc w link  https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/daneSzkoly/51525 lub wrzucając je do specjalnego pudełka w szkole przy wejściu głównym lub w świetlicach.
            Akcja trwa od 2 września do 31 października 2024 roku Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie! Razem możemy osiągnąć wiele!

• Uroczyste rozpoczęcie r. szkolnego 2024/2025

•

Rozpoczęcie roku szkolnego w SP 112 za nami! Nasze pierwszaki wkroczyły do szkoły z uśmiechem na twarzach. Ale to nie wszystko! Dyrekcja przygotowała dla nas coś specjalnego – wiersz o tym, co każdy uczeń powinien mieć w piórniku!

Wiersz zdradził nam, że w piórniku musi się znaleźć nie tylko długopis, ołówek, czy linijka, ale też... odwaga , ciekawość , i oczywiście mnóstwo radości! Z takim wyposażeniem, każda lekcja to przygoda, a każde zadanie – wyzwanie, które staje się łatwe i przyjemne.

Życzymy wszystkim naszym pierwszakom samych sukcesów i mnóstwa śmiechu w nowym roku szkolnym!

• 022 741- 62 - 01
        • Inspektor IOD: