• Tu wszystko gra OK!

• Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia. SP 112 rozpoczyna granie już dziś, uruchomiliśmy eskarbonkę, do której można wpłacać datki na rzecz WOŚP, link poniżej

Cel 32. Finału WOŚP to: Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!

• Konkurs świąteczny - wyniki

• SZKOLNY KONKURS ŚWIĄTECZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ 2023r.

Wystawa prac konkursowych oraz uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 14 grudnia. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom.

Po uroczystości bombki zostały wystawione na sprzedaż. Uzyskane środki przeznaczone są na cele charytatywne szkolnego wolontariatu.

• Cudowny czas świąteczny!

Wczoraj mieliśmy okazję podziwiać niezwykłe talenty naszych uczniów. Serce rośnie, widząc zaangażowanie i kreatywność każdego z nich na scenie.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich osób zaangażowanych w występ!

- Było fenomenalnie, fantastycznie!

• Nowoczesna edukacja w białołęckich szkołach

• Nazwa projektu: Nowoczesna edukacja w białołęckich szkołach

Numer projektu: RPMA.10.01.01-14-j552/23

Krótki opis projektu, jego cele i efekty:

Projekt pt.: ”Nowoczesna edukacja w białołęckich szkołach” jest realizowany przez Dzielnicę Białołęka Miasta Stołecznego Warszawy w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera, województwo mazowieckie. Projektem objęte zostaną szkoły w Warszawie: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej (SP112), Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego (SP154) oraz Szkoła Podstawowa Nr 361 im. Papcia Chmiela (SP361) w okresie VII.2023–XII.2023. Wartość projektu: 514 129,38 zł, w tym wkład własny niefinansowy: 51 500,00 zł (ponad 10%).

Cel główny projektu: Do 31.12.2023 wzrost u 96 uczniów (ucz.) (48 K) uczęszczających do SP112, SP154 i SP361 Dzielnicy Białołęka Miasta Stołecznego Warszawy (woj. mazowieckie) zdobędzie kompetencje kluczowe i umiejętności uniwersalne niezbędne na rynku pracy poprzez udział w zajęciach dodatkowych oraz wzrost kompetencji 10 nauczycieli (8 K) poprzez udział w szkoleniach, jak również doposażenie pracowni przedmiotowych w pomoce dydaktyczne i narzędzia do nauczania przedmiotów przyrodniczych i matematycznych, TIK oraz indywidualizacji.

Dofinansowanie UE: 411 303,50 zł

W projekcie przewidziano realizację bezpłatnych zajęć dodatkowych:

1.      Spotkanie z królową - zajęcia z matematyki

2.      Przyrodnicze laboratorium

3.      Język obcy

4.      Laboratorium kodowania

5.      Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

6.      Pokaz Naukowy

7.      Laboratorium naukowe

8.      Robotyka

Osoby zainteresowane udziałem ich dzieci w projekcie prosimy o zgłaszanie się do dyrekcji szkoły.