• Budżet Obywatelski Dzielnica Białołęka dla naszej szkoły

• Z wiarą, że wspólnie możemy więcej, zwracamy się z prośbą do Państwa o wsparcie w głosowaniu w ramach akcji:- Budżet Obywatelski 2025- Dzielnica Białołęka- wybieramy PROJEKT NR 17 na liście pt.: Sportowa Białołęka - modernizacja boisk (106)Jeśli wygramy i ten milion, zostanie dokończony plac zabaw za naszą szkołą.Link do głosowania jest tutaj: Rozpoczynasz głosowanie w budżecie obywatelskim - Projekty - na rok 2025 - Budżet obywatelski w Warszawie (um.warszawa.pl) Należy podać e-mail, żeby przyszła karta do głosowania. Każdy w rodzinie ma głos - wystarczy PESEL i zamieszkanie w Warszawie - pamiętajmy o zagłosowaniu w imieniu naszych najmłodszych pociech.

Zachęcam do zapoznania się z pełną listą projektów zatwierdzonych do głosowania - wybieramy najważniejsze naszym zdaniem. O tym, który projekt będzie realizowany, decyduje liczba głosów mieszkańców Warszawy zachęconych do zagłosowania w Dzielnicy Białołęka.Głosowanie kończy się 30.06.2024 roku. Wyniki naszego głosowania już w połowie lipca. Realizacja w przyszłym roku.Bardzo dziękujemy za wsparcie i promocji akcji głosowania w poprzednich latach.

Sylwia Bednarczyk - Przewodnicząca Rady Rodziców

• Podsumowanie r. szkolnego w klasie 1 c

• W r. szkolnym mieliśmy ciekawe zajęcia m. in. projekty: "Palcem po mapie", pikniki i zabawy rozwijące, spotkania z kulturą innych państw a efekty widać na zdjęciach. Piekliśmy także chleb, uczetsniczyliśmy w przedstawieniu, wspólnie integrowaliśmy oraz poznaliśmy szkołę! Wszyscy zgodnie stwierdzamy, że szkoła jest super :)

• Nie z tej bajki

• Warsztaty ceramiczne w SP112!

12 czerwca 2024r. naszą szkołę odwiedzili opiekunowie osób niepełnosprawnych ze stowarzyszenia "Nie z tej bajki".

Klasa 5a oraz uczniowie klasy 4d uczestniczący w zajęciach etyki mogli sprawdzić się w tworzeniu rękodzieła.

Fundusze zebrane podczas kiermaszu z okazji Światowego Dnia Autyzmu zostały przekazane przez p. wicedyrektor Alinę Elbę na ręce zaproszonych gości.

• Łukasz Fabiański w naszej szkole!

• Dziś klasę 4b odwiedził pan Łukasz Fabiański, polski piłkarz grający na co dzień w West Ham United. Pan Łukasz odpowiedział na przygotowane przez uczniów pytania m. in. o tym jaki mecz zapamięta do końca życia, kogo uważa za najlepszego piłkarza w historii oraz o tym, jak ważna jest gra zespołowa oparta na szacunku i grze fair-play.

Dziękujemy za odwiedziny i życzymy kolejnych sukcesów!

• SBO sprzęt sportowy

• Z przyjemnością informujemy, że dzięki Szkolnemu Budżetowi Obywatelskiemu udało nam się zakupić nowy sprzęt sportowy! Klasy 1-3 mogą teraz cieszyć się nowymi, idealnymi na ciepłą porę, zestawami sportowymi . Starsze klasy otrzymały piłki do nogi oraz do kosza

To doskonały przykład, że warto nie tylko głosować, ale również tworzyć projekty w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej, możemy wspólnie zmieniać naszą szkołę na lepszą. Razem budujemy przyszłość pełną możliwości.

• Głosujemy na drzewo roku!

• Białołęcki dąb Robert bierze udział w ogólnopolskiej rywalizacji!

350-letni dąb z ul. Głębockiej dzięki Waszym głosom ma szansę zostać ogólnopolskim Drzewem Roku 2024! Zachęcamy do wspierania Roberta i głosowania na stronie: https://drzeworoku.pl.

Głosowanie już trwai potrwa do końca czerwca. O największą liczbę głosów i tytuł Drzewa Roku 2024 rywalizuje 16 finalistów.

Dąb Robert to zdobywca tytułu Warszawskiego Drzewa Roku 2023 w plebiscycie Zarząd Zieleni Warszawy. Teraz zmierzy się z innymi wiekowymi dębami oraz bukami, a także sosną rumelijską, kasztanowcem, platanem, jesionem i gruszą.

Konkurs Drzewo Roku organizowany jest od 14 lat przez Stowarzyszenie Klub Gaja. Ma zwrócić uwagę na ciekawe drzewa, które od pokoleń są częścią lokalnej społeczności, polskiej kultury i historii.

• Wspomnienia z zielonej szkoły...

• Tuż przed wakacjami 6 klas wyjechało nad polskie morze w poszukiwaniu słońca.

Z taką ekipą nie było możliwości, żeby go tam nie zastać

Już wkrótce fotorelacja z wyjazdu, a dzisiaj roztańczony wstęp!

• Tydzień kwitnących akacji

• Tydzień Kwitnących Akacji

Kwitnące akacje są symbolem projektu Stowarzyszenia Moja Białołęka w którym spotyka się z uczennicami i uczniami naszej szkoły z klas 7.Wyliczanka z listkiem akacji „Kocha, Lubi, Szanuje” i „Nie chce, Nie dba, Żartuje” jest początkiem rozmowy o wyborach życiowych i ich konsekwencjach.

Na warsztatach “Stres pod lupą” uczestnicy omawiają postawy radzenia sobie ze stresem, wzmacniają pewność siebie. Ćwiczą sposoby podniesienia samooceny poprzez m.in. pokonanie negatywnego myślenia, dokonywanie wyborów sprzyjających rozwijanie pasji, zdrowego stylu życia.

Warsztaty wspierają rozwój osobisty uczennic i uczniów, postawy liderskie. Są okazją do ćwiczeń pracy zespołowej. Projekt finansuje Dzielnica Białołęka m.st. Warszawa.

• Szlak getta warszawskiego

• W dniu 23 maja klasy 6b i 6c przemierzyli trasę szlakiem getta warszawskiego. Przewodnikiem był nasz nauczyciel historii pan Andrzej Meduniecki. Na trasie wycieczki nasi uczniowie mogli nie tylko niemal fizycznie dotknąć historii jak w przypadku autentycznego muru getta, ale i poznać dramatyczną codzienność getta.

• 022 741- 62 - 01
        • Inspektor IOD: