• Nowoczesny sprzęt w szkole

• Dzięki Fundusze Europejskie dla Mazowsza kolejny raz uczniowie z naszej szkoly będą rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności. Szkoła wzbogaciła się właśnie o nowe laptopy z oprogramowaniem, monitory interaktywne, tablety, szkieletowe modele figur przestrzennych, magnetyczne przyrządy tablicowe i materiały eduterapeutica. To efekt realizacji projektu "Nowoczesna edukacja w białołęckich szkołach” przez Dzielnicę, w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera i województwem mazowieckim. Nowe pomoce z pewnością przydadzą się uczniom podczas różnych zajęć. Pozostaje nam tylko życzyć fajnej nauki.

Wartość projektu to 514 129,38 zł, w tym wkład własny rzeczowy: 51 500,00 zł.

Gościem w naszej szkole była Wiceburmistrz Dzielnicy Białołęki p. Izabela Ziątek.

• Rekrutacja do klasy 1/oddział przedszkolny (zerówka) 2024/2025

• W Zakładce Rekrutacja-Rekrutacja do klas I został zamieszczony harmonogram, zasady rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2024/2025. W Zakładce Rekrutacja-oddział przedszkolny została zamieszczona rekrutacja do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025.

• Koduj z Gigantami

•

Firma Giganci programowania zaprasza na BEZPŁATNE zajęcia, które odbywają się zarówno stacjonarnie w naszym mieście jak i online, a trwają od 20 stycznia do 03 marca. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 18 rok życia, niezależnie od umiejętności, do wspólnej eksploracji i nauki programowania za darmo.

Lokalizacje w Warszawie:
            -Samarytanka 11A
            -Wrzeciono 9
            -Lindleya 16
            -Osiecka 28/32
            -Włabrzyska 11
            -Górczewska 216 s.1
            -Górczewska 216 s.2
            -Erazma z Zakroczymia 15
            -Teligi 6
            -Żegańska 18
            -Górczewska 216 s.1
            -Górczewska 216 s.2
            -Wrzeciono 9
            -Erazma z Zakroczymia 15
            -Teligi 6
            -Osiecka 28/32
            -Żegańska 18

Na bezpłatnych zajęciach uczestnicy mogą poznać m.in. takie środowiska jak Scratch, Minecraft Education czy Python, przez co mogą stanowić idealne uzupełnienie, a nawet rozszerzenie, wiedzy pozyskiwanej w ramach regularnych zajęć szkolnych.