• Dzień Kobiet

• Z okazji Dnia Kobiet kabaret "Szpila" pod kierunkiem Pani Iwony Waś przygotował występ arystyczny. W sposób humorystyczny przedstawił, co mężczyźni sądzą o kobietach. Występ młodych aktorów z kl. 5d ubarwił wokal uczennic z kl. 7e. Po występie dla wszystkich Pań został przygotowany słodki poczęstunek, a także wręczono tulipany. O całą oprawę muzyczną zadbał Aleksander Cent uczeń z kl. 5d.

• Dzień puzzli w świetlicy

• We wtorek 05.03 w naszej świetlicy miał miejsce konkurs ,,Drużynowe układanie puzzli”. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych kl.1 oraz kl 2-3. Zadaniem 2 osobowych drużyn było jak najszybsze ułożenie obrazka. W miarę upływu czasu można było obserwować różne techniki układania- od szukania krawędzi i narożników po grupowanie elementów według kolorów i wzorów. Atmosfera podczas konkursu była pełna skupienia, ale również wsparcia i wzajemnej pomocy. Niektóre dzieci szybko odnajdowały się w zadaniu, podczas gdy inne potrzebowały trochę więcej czasu na orientację wśród rozsypanych elementów układanki.

Rozstrzygnięcie konkursu przyniosło wiele radości. Trzy pierwsze drużyny z każdej karogorii wiekowej otrzymały medale i nagrody.

Pozostali uczestnicy również nie wyszli z pustymi rękami - otrzymali dyplomy uczestnictwa i drobne upominki, które miały zachęcić do dalszego rozwijania pasji układania puzzli.

Turniej okazał się wspaniałą okazją do integracji dzieci, rozwijania zdolności manualnych, cierpliwości oraz umiejętności rozwiązywania problemów.

Był to czas świetnej zabawy, ale także nauki przez doświadczenie, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników.

• Prezentacja LO w Markach

• Prezentacja LO w Markach w klasie 8b. Uczniowie obejrzeli krótki film o szkole, zapoznali się z jej specyfiką, proponowanymi profilami klas. Mieli okazję porozmawiać z pracownikami szkoły oraz posłuchać licealistów. Wśród nich nie zabrakło naszych absolwentów. Dziękujemy Pani Agnieszce Misiun za zorganizowanie spotkania oraz Paniom Oli Wilczyńskiej oraz Edycie Sosze za przygotowanie prezentacji i prelekcji na temat wyboru szkoły oraz rekrutacji.

• Wydarzenie Sportowe i Osobowość Roku

• Miło nam poinformować o sukcesie naszego nauczyciela wf-u!

Podczas XXI Plebiscytu na najlepszych sportowców Białołeki, w którym został  nominowany Kamil Hentka w kategorii "Najpopularniejsze wydarzenie sportowe w roku 2023" zajął I miejsce i po raz trzeci wygrał tą kategorię wraz z klubem UKL Olimpijczyk 112

I z tego miejsca, z racji że było to głosowanie internetowe, wielkie podziękowania dla każdego kto oddał swój głos na to właśnie wydarzenie!

Jakby tego było mało trener Kamil Hentka został wybrany przez kapitułe plebiscytu "Sportową osobowością roku" w dzielnicy Białołęka WOW !

Serdeczne gratulacje dla wszystkich nominowanych oraz zwycięzców

Białołęka sportem stoi!

Działamy dalej!