• Dzień Integracji

• 6 września 2024r. wszyscy uczniowie naszej szkoły wezmą udział w zajęciach, których celem jest budowanie i wzmacnianie pozytywnych relacji w grupie klasowej. Podczas spotkań z wychowawcą, uczniowie będą mogli zastanowić się nad wartościami takimi jak: przyjaźń, tolerancja, pomoc słabszym. Zajęcia pomogą dzieciom zrozumieć znaczenie tych wartości i pokażą, w jaki sposób wpływają one na budowanie prawidłowych relacji z rówieśnikami. Mamy nadzieję, że dzień ten pomoże uczniom poczuć się jeszcze bezpieczniej i lepiej w swoich grupach klasowych.

• Zbieramy talenciaki

• Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele!

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Szkoły Pełne Talentów 3" organizowanej przez Lidl!To wspaniała okazja, aby wspólnie wspierać rozwój naszych młodych talentów
            **Jak możecie pomóc? To proste!
            **
             Zróbcie zakupy w Lidl za minimum 50 zł, w tym przynajmniej jeden owoc lub warzywo.
            **
            Odbierzcie Talenciaka przy kasie. Przekażcie Talenciaki naszej szkole wchodząc w link  https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/daneSzkoly/51525 lub wrzucając je do specjalnego pudełka w szkole przy wejściu głównym lub w świetlicach.
            Akcja trwa od 2 września do 31 października 2024 roku Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie! Razem możemy osiągnąć wiele!

• Uroczyste rozpoczęcie r. szkolnego 2024/2025

•

Rozpoczęcie roku szkolnego w SP 112 za nami! Nasze pierwszaki wkroczyły do szkoły z uśmiechem na twarzach. Ale to nie wszystko! Dyrekcja przygotowała dla nas coś specjalnego – wiersz o tym, co każdy uczeń powinien mieć w piórniku!

Wiersz zdradził nam, że w piórniku musi się znaleźć nie tylko długopis, ołówek, czy linijka, ale też... odwaga , ciekawość , i oczywiście mnóstwo radości! Z takim wyposażeniem, każda lekcja to przygoda, a każde zadanie – wyzwanie, które staje się łatwe i przyjemne.

Życzymy wszystkim naszym pierwszakom samych sukcesów i mnóstwa śmiechu w nowym roku szkolnym!

• Dołączamy do budzących się szkół!

• „Chcemy być częścią Budzącej się Szkoły, ponieważ mamy głębokie przekonanie i świadomość, że nie ma edukacji bez relacji. [...] Chcemy, by nasi uczniowie uczyli się przez odkrywanie i doświadczanie."

-Urszula Orzechowska, dyrektorka Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 w Warszawie.

• Świetlica - aktualizacja

• W Zakładce Strefa rodzica - Świetlica zostały zaktualizowane pliki na r. szkolny 2024/2025:
            - karta zgłoszenia dziecka do świetlicy,
            - zgoda na samodzielny powrót.

• Otwarte boiska

• Ważne! Każdorazowo pierwszeństwo korzystania z boisk i szkolnych obiektów sportowych mają uczniowie biorący udział w programach realizowanych na terenie placówki. Godziny nieodpłatnej dostępności boisk i obiektów szkolnych dla mieszkańców mogą ulec zmianom i podlegają aktualizacji. Szczegóły będą dostępne każdorazowo w poszczególnych placówkach oświatowych.

"Otwarte Boiska" to program, który ma na celu udostępnienie naszych boisk sportowych dla mieszkańców dzielnicy w określonych godzinach, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. To doskonała okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi, zagrać w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, czy po prostu pobiegać i aktywnie spędzić czas.

• Budżet Obywatelski Dzielnica Białołęka dla naszej szkoły

• Z wiarą, że wspólnie możemy więcej, zwracamy się z prośbą do Państwa o wsparcie w głosowaniu w ramach akcji:- Budżet Obywatelski 2025- Dzielnica Białołęka- wybieramy PROJEKT NR 17 na liście pt.: Sportowa Białołęka - modernizacja boisk (106)Jeśli wygramy i ten milion, zostanie dokończony plac zabaw za naszą szkołą.Link do głosowania jest tutaj: Rozpoczynasz głosowanie w budżecie obywatelskim - Projekty - na rok 2025 - Budżet obywatelski w Warszawie (um.warszawa.pl) Należy podać e-mail, żeby przyszła karta do głosowania. Każdy w rodzinie ma głos - wystarczy PESEL i zamieszkanie w Warszawie - pamiętajmy o zagłosowaniu w imieniu naszych najmłodszych pociech.

Zachęcam do zapoznania się z pełną listą projektów zatwierdzonych do głosowania - wybieramy najważniejsze naszym zdaniem. O tym, który projekt będzie realizowany, decyduje liczba głosów mieszkańców Warszawy zachęconych do zagłosowania w Dzielnicy Białołęka.Głosowanie kończy się 30.06.2024 roku. Wyniki naszego głosowania już w połowie lipca. Realizacja w przyszłym roku.Bardzo dziękujemy za wsparcie i promocji akcji głosowania w poprzednich latach.

Sylwia Bednarczyk - Przewodnicząca Rady Rodziców

• Podsumowanie r. szkolnego w klasie 1 c

• W r. szkolnym mieliśmy ciekawe zajęcia m. in. projekty: "Palcem po mapie", pikniki i zabawy rozwijące, spotkania z kulturą innych państw a efekty widać na zdjęciach. Piekliśmy także chleb, uczetsniczyliśmy w przedstawieniu, wspólnie integrowaliśmy oraz poznaliśmy szkołę! Wszyscy zgodnie stwierdzamy, że szkoła jest super :)

• Nie z tej bajki

• Warsztaty ceramiczne w SP112!

12 czerwca 2024r. naszą szkołę odwiedzili opiekunowie osób niepełnosprawnych ze stowarzyszenia "Nie z tej bajki".

Klasa 5a oraz uczniowie klasy 4d uczestniczący w zajęciach etyki mogli sprawdzić się w tworzeniu rękodzieła.

Fundusze zebrane podczas kiermaszu z okazji Światowego Dnia Autyzmu zostały przekazane przez p. wicedyrektor Alinę Elbę na ręce zaproszonych gości.

• Łukasz Fabiański w naszej szkole!

• Dziś klasę 4b odwiedził pan Łukasz Fabiański, polski piłkarz grający na co dzień w West Ham United. Pan Łukasz odpowiedział na przygotowane przez uczniów pytania m. in. o tym jaki mecz zapamięta do końca życia, kogo uważa za najlepszego piłkarza w historii oraz o tym, jak ważna jest gra zespołowa oparta na szacunku i grze fair-play.

Dziękujemy za odwiedziny i życzymy kolejnych sukcesów!

• 022 741- 62 - 01
      • Inspektor IOD: